Reklam

Ülkü Ocaklarından Tatil Hediyesi

Tableti Bırak Oyununa Bak adlı çocuk şenliği büyük ilgi gördü.

Reklam
Ülkü Ocaklarından Tatil Hediyesi
25 Ocak 2020 - 13:36
Gördes Ülkü Ocakları, sömestr tatilini geçiren çocuklarımız için anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Gördes Belediye Kültür Sarayı Mübin Sarıoğlu konferans salonunda 'Tableti Bırak Oyununa Bak' isimli çocuk şenliği ve tiyatro gösterisi sahnelendi. Gösteriye özellikle çocuklar büyük ilgi gösterdi.
Çocuk Şenliğine Kaymakam Bekir Abacı, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Fatih Keskin, Gördes Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Yılmaz ve öğrenciler katıldı.
Şenlikte Hacivat ve Karagöz Oyunu, İbiş ile Memiş Kukla Oyunu, Meddah gösterisi sahnelenirken çeşitli yarışmalar düzenlendi. Yarıyıl tatilini geçiren çocuklar gönüllerince eğlenme imkanı buldu.
Gördes Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Yılmaz yaptığı açıklamada: 'Gördes Ülkü Ocakları olarak, geleceğimizin teminatı çocuklarımız için hazırladığımız; ‘Tableti Bırak Oyununa Bak'
isimli çocuk şenliği ve tiyatro gösterimize teşrif eden başta Genel Başkan Yardımcımız Fatih Keskin'e, Kaymakamımız Bekir Abacı'ya ve katılım sağlayan bütün çocuklara, ailelerine, salonu dolduran misafirlerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.' dedi. 
Bu haber 4206 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum