Reklam

Traktör Devrildi 1 Kişi Öldü

Karaağaç mahallesinde İbrahim Çoban, traktörün altında can verdi.

Reklam
Traktör Devrildi 1 Kişi Öldü
08 Nisan 2020 - 19:01
İlçe merkezine bağlı kırsal Karaağaç mahallesinde, meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti, bir kişi de hafif derecede yaralandı.
            Olay günü sabah saatlerinde, tarlaya gitmek için İbrahim Çoban (60) traktörüyle yola çıktı. Yanında oğlu Orhan Çoban da (36) vardı. Baba İbrahim Çoban yönetimindeki traktör, Eşti mevkiine geldiğinde, kahredici olay yaşandı.
            Sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu, traktör devrildi. Baba İbrahim Çoban ile oğlu Orhan Çoban, devrilen traktörün altında kaldı. Bölgedeki tarla sakinleri, durumu fark edip olay yerine koştu.
            Daha sonra 112 Acil servisine haber verildi. Ekipler baba oğlu traktörün altından çıkararak, Gördes Devlet Hastanesine yetiştirdi. Burada yapılan müdahalelere rağmen, traktör sürücüsü İbrahim Çoban hayatını kaybetti. Oğlu Orhan Çoban ise başından aldığı sıyrıklarla hafif şekilde yaralandı. Tedavisi ayakta yapılan Orhan Çoban, babasını kaybetmenin acısını yaşadı.
            Kahredici kazada hayatını kaybeden baba İbrahim Çoban, Karaağaç mahalle mezarlığında göz yaşları arasında toprağa verildi..
Bu haber 2752 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum