Reklam

Genel Sekreter Memiş'ten Hizmet Toplantısı

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Gördes Koordinasyon Merkezinde incelemelerde bulundu.

Reklam
Genel Sekreter Memiş'ten Hizmet Toplantısı
10 Şubat 2016 - 11:58
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, ilçemiz Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon Şube Müdürlüğü'nü ziyaret ederek birim müdürleri ve personeliyle bir araya geldi. Memiş, koordinasyon merkezlerinin Büyükşehir Belediyesi'ni en iyi şekilde temsil etmesi için vatandaşın yanında olması gerektiğini belirtti.
Çeşitli incelemelerde bulunmak üzere ilçemize giden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş'e Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Hayri Okkalı da eşlik etti. Memiş, burada ilçe Koordinasyon Şube Müdürü Ömer Duran tarafından karşılandı. Koordinasyon binasında tüm personelle sohbet eden Memiş, daha sonra birim müdürleri ile geç saatlere kadar toplantı yaptı.
Memiş, Büyükşehir Belediyesi'nin ilçede gerçekleştirdiği hizmetler hakkında bilgi almak ve vatandaşların Büyükşehir Belediyesi'nden talepleri nelerdir onları öğrenmek amacıyla bir ziyaret gerçekleştirdiğini belirtti.
VATANDAŞLA İÇ İÇE OLUN
Memiş, 'Bugün Gördes Koordinasyon Merkezi'ne birimlerimizin işleyişini izlemek, yaşanan aksaklıklar varsa yerinde tespitini yapmak ve sizlerle bu konuda istişare etmek üzere bir ziyaret gerçekleştirdik. Hizmetlerin vatandaşın ihtiyacına cevap verecek nitelikte olması gerekiyor. Bizler vatandaşla iç içe olacağız. Büyükşehir Belediyesi'ni en iyi şekilde temsil etmek istiyorsak, vatandaşın ihtiyaçlarını en iyi şekilde bilmemiz gerekiyor' diye konuştu. Genel Sekreter Halil Memiş, Gördes MABEM binasına da ziyaret gerçekleştirerek, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bu haber 2637 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum