Reklam

Çocuk Bayramında En Anlamlı Ziyaret

Kaymakam Abacı ve beraberindeki heyet şehit-gazi ailelerini, öksüz ve yetimleri unutmadı.

Reklam
Çocuk Bayramında En Anlamlı Ziyaret
27 Nisan 2020 - 13:47
Kaymakam Bekir ABACI 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 100. Yıldönümü dolayısıyla ilçemizde şehit ve gazi çocukları ile öksüz ve yetim çocukları ziyaret etti. Kaymakam Abacı'ya ziyaretlerinde İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Coşkun ÇELİK, okul müdürleri ve öğretmenler eşlik etti.
 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı'nı kutlayan Kaymakam Bekir Abacı günün anısına çocuklara hediye takdim etti. 'Ülkemizde bulunan şehit çocukları, gazi çocukları, yetim ve öksüzlerimiz devletimize ve milletimize emanettir. Bizler de emanetlerimize her daim sahip çıkarak onların yanında olacağız' dedi.
İlçemizde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından tespit edilen 19 hanede Toplam 30 çocuk, okul müdürleri ve öğretmenler tarafından ziyaret edilerek Çocuk Bayramı kutlandı. Öğrencilere değişik hediyeler sunuldu.
23 Nisan tarihinde doğan 4 öğrenci ziyaret edilerek doğum günü sürprizi yapıldı, öğrencilerin evlerinde pasta kesildi. Özellikle aileler yapılan bu sürpriz karşısında mutluluklarını ve memnuniyetlerini dile getirdi. 
Bu haber 1692 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum