Reklam

CHP İlçe Başkanlığından Türk Bayraklı Kutlama

CHP İlçe Yönetimi şehir merkezinde 250 Türk Bayrağı dağıttı.

Reklam
CHP İlçe Başkanlığından Türk Bayraklı Kutlama
29 Ekim 2020 - 16:43
CHP Gördes İlçe Başkanlığı, Cumhuriyetin 97. kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Bayramın bir gün öncesinde, ilçe yönetimiyle birlikte çarşı merkezinde Türk Bayrağı dağıtan CHP İlçe Başkanı Nihat Ergin, yayınladığı mesajda şunları söyledi:
'Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 29 Ekim 1923'te Cumhuriyet yönetimi ilan etmesi anısına her yıl 29 Ekim günü Türkiye'de ve Kuzey Kıbrıs'ta kutlanan milli bayramımızı 97. yılında da büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi Gördes İlçe Örgütü olarak öncelikle Cumhuriyetimizin ilanının yeni yılında Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz.'
Cumhuriyet Bayramı çerçevesinde Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı olarak, esnaflara 250 adet Türk bayrağı dağıttıklarını, çok olumlu geri dönüşler aldıklarını ifade eden Ergin, 'Gördes esnafımıza teşekkürlerimizi iletiyor, pandemi döneminde zor günler geçiren halkımızın ve esnafımızın Cumhuriyet Bayramını bir kez daha kutluyoruz.' dedi.
Bu haber 13793 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum