Belediye Başkanlığı İçin 8 Aday Var
7 aday partiler adına 1 aday bağımsız olarak yarışacak.
![Belediye Başkanlığı İçin 8 Aday Var](https://www.gazetegordes.com/images/haberler/2024/02/belediye-baskanligi-icin-8-aday-var.jpg)
24 Şubat 2024 - 18:26 - Güncelleme: 23 Mart 2024 - 17:32
31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan, mahalli idareler seçimi için geriye sayım başladı. Partiler aday listelerini İlçe Seçim Kuruluna teslim etti. Gerekli süre tamamlandı ve aday listeleri kesinlik kazandı.
Buna göre; Gördes Belediye Başkanlığı için 8 aday yarışacak. Bunun 7 tanesi partiler adına, 1 tanesi bağımsız olarak mücadele verecek. Aday listelerinin kesinleşmesinden sonra, Gördes Belediye Başkanlığı için şu 8 isim yarışa girecek.
Muhammet Akyol-AK Parti, Sabri Çetinkaya-İYİ Parti, İlhan Türe-Yeniden Refah Partisi, Halim Çavdarcı-Büyük Türkiye Partisi, İbrahim Büke-Cumhuriyet Halk Partisi, Abdülbari Muğuç-HÜDAPAR, Muhammet Numan Can- Saadet Partisi, Yakup Akçaman-Bağımsız.
Buna göre; Gördes Belediye Başkanlığı için 8 aday yarışacak. Bunun 7 tanesi partiler adına, 1 tanesi bağımsız olarak mücadele verecek. Aday listelerinin kesinleşmesinden sonra, Gördes Belediye Başkanlığı için şu 8 isim yarışa girecek.
Muhammet Akyol-AK Parti, Sabri Çetinkaya-İYİ Parti, İlhan Türe-Yeniden Refah Partisi, Halim Çavdarcı-Büyük Türkiye Partisi, İbrahim Büke-Cumhuriyet Halk Partisi, Abdülbari Muğuç-HÜDAPAR, Muhammet Numan Can- Saadet Partisi, Yakup Akçaman-Bağımsız.
Bu haber 1921 defa okunmuştur.
YORUMLAR