Lütfen bekleyin..
DOLAR
2,0945 0,29%
İSTANBUL
23°C
26 Temmuz 2014, 00:06

MHP'nin Adayı İbrahim Emre

21 Ekim 2013, 16:22 Okunma :453

Eski başkan Emre, MHP'nin Gördes Adayı..

29 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçimi için, ilçemizde adayını açıklayan ilk parti MHP oldu. MHP, Gördes belediye başkan adayını resmen açıkladı. Belediye eski başkanı İbrahim Emre, yaklaşık 6 ay sonraki seçimde MHP adına yarışacak.
MHP ilçe teşkilatının hafta içerisinde yaptığı tanıtım toplantısına, çok kalabalık bir partili topluluğu katıldı. MHP ilçe başkanı Cevat Kürşat Demirağ toplantıda yaptığı konuşmada; aday belirleme konusunda titiz bir çalışma yaptık. Sadece ilçe merkezinde değil, köylerde de yüzlerce vatandaşımızla görüştük. Bu çalışmaların sonucunda bir isim hep gündeme geldi. Parti yönetimi olarak bu ismi belediye başkan adaylığı için layık gördük. Belediye eski başkanımız İbrahim Emre'nin adaylığı hepimize hayırlı uğurlu olsun dedi.
Partililerin coşkulu alkış ve tezahüratlarıyla kürsüye gelen İbrahim Emre; partimizin ve ülkücü camianın gösterdiği teveccühe layık olmaya çalışacağım. Adaylık konusunda köylerden ve dışımızdaki partililerden bugüne kadar yoğun talep aldım. Gördes 5 yıl önce bıraktığımız yerde duruyor. Bıraktığımız yerden tekrar ele alıp, bu şehri geleceğe taşıyacağız. dedi.
İbrahim Emre bu adaylığı ile 4'ncü defa MHP'den belediye başkan adayı oldu. 1999 ve 2004 seçimlerinde üst üste iki defa belediye başkanı seçilen Emre, 2009 seçimlerinde kaybetmişti.
İbrahim Emre'nin adaylığı; Manisa belediyesinin hazırladığı bir dizi hizmet ve temel atma töreni için Manisa'ya gelen MHP genel başkanı Devlet Bahçeli'nin hazır bulunduğu törende de resmen kamuoyuna duyuruldu. Bu toplantıda MHP, Manisa ve ilçelerindeki belediye başkan adaylarını kamuoyu ile paylaştı.
  • Bu haberi paylaşın:
POLİTİKA Kategorisindeki Diğer Haberler
Vali Bektaş ilçemizi ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.
Bayrağa saygı yürüyüşü sonrası Ülkü Ocakları binasında basın açıklaması yap..
Şeyhyayla Muhtarı köyüne kütüphane ve internet odası kazandırdı.
2014 yılı mali bütçesi 539 milyon TL olarak onaylandı.
Divan ve Nakıpağa Mahallesi muhtarları, yeni isimler oldu..
İlginç vaatleri ile haber sütunlarımıza taşınan iki muhtar adayı da seçimde..
İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
03:5705:4713:1817:1220:3622:17